O nas

Grupa Boxing Production powstała w marcu 2008 roku. Do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy 38 eventów bokserskich między innymi w Jaworznie, Kolnie, Grajewie, Łomży, Piątnicy, Jeżewie Starym,Siemiatyczach lecz najwięcej gal bokserskich odbyło się w Białymstoku -rodzinnym mieście założyciela Dariusza Snarskiego.

Pierwszym zawodnikiem grupy był oczywiście sam Dariusz Snarski. Następnie do grupy zaczęli kolejno dołączać Robert Gortat brat Marcina Gortata, Aliaksandr Abramenka, Robert Świerzbiński, Khatsyhau Khavazhi, Aleksy Kuziemski, Krzysztof Rogowski, Władimir Letr,Sylwester Walczak,Przemysław Goroń,Timur Kuzakhmedov,Oleksandr Babanov,Patrick Tiger Mendy,Przemysław Gorgoń,Daniel Pilc,Michał Bańbuła.

Grupę od samego początku wspiera Miasto Białystok, imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem a od ponad roku grupa nosi nazwę Chorten Boxing Production.

Promujemy nasze miasto w Polsce oraz na ringach Europy i Kanady podczas transmisji telewizyjnych. Od 2012 roku jesteśmy także Stowarzyszeniem Sportowym o nazwie Białostocki Klub Bokserski Boxing Production.

Największymi sukcesami grupy są tytuły zdobyte przez Dariusza Snarskiego pasy WBF i UBO światowych federacji, IBF WBF Intercontinental, Baltic Boxing Union oraz Roberta Świerzbińskiego WBF international,Mistrza Rzeczypospolitej Polski ,Golden Glove Central Europe, Baltic Boxing Union oraz Mistrza Rzeczypospolitej wagi sredniej w 2018 roku i walka o pas EBU EU w 2018 roku we Francji.

Ponadto Aleksy Kuziemski walczył o mistrzowski pas WBO wagi półcieżkiej w 2011 roku i w tym samym roku o tytuł światowy WBF w Białymstoku, Robert Shy Świerzbiński o pas światowej federacji WBF w 2014 oraz Khatsyhau Khavazhi o pas światowej federacji WBF w Kijowie w 2014 roku. Dodatkowo Andrei Abramenka walczył w 2014 roku o pasy WBF International i Międzynarodowego Mistrza Polski z Patrykiem Szymańskim.
Dariusz Snarski Boxing Production zajmuje się także profesjonalną organizacją imprez sportowych i promocją firm na antenach telewizyjnych Polsat Sport i Polsat Sport Fight oraz Live Stream w całym kraju.
Organizujemy również imprezy zamknięte dla firm z pokazami bokserskimi i całą profesjonalną oprawą.
                                   

                                       Zapraszamy do współpracy!