CHORTEN BOXING NIGHT II – na 10-lecie grupy Chorten Boxing Production

Bardzo ciekawie zapowiada się wieczór 14 września 2018 roku w hali lodowiska BOSiR w Białymstoku. Event rozpoczną walki boksu olimpijskiego, wystąpią młodzi zawodnicy: Kacper Gez z Cristalu Pruszynka, Kacper Aleksiejuk z Hetmana Białystok i Juliusz Ignatowicz z UKS Boxing Sokółka.

W walce wieczoru o pas Mistrza Rzeczypospolitej Polskiej wagi średniej spotkają się: Robert SHY Świerzbiński (20-7-3 3 ko) vs Rafał Braveheart Jackiewicz (50-19-2 22 ko). Pojedynek jest zakontraktowany na 10 starć, przed walką wieczoru kibiców rozgrzeją były reprezentant Polski Jordan Kuliński (5-0-2) Fight Events vs Przemysław Smile Gorgoń (7-3).

– Wierzę, że teraz Przemek będzie dobrze przygotowany i sprawi niespodziankę. Niestety nie doszliśmy do porozumienia pomiędzy Rafałem Grabowskim (3-0) a Timurem Kuzakhmedovem (5-0-2). Chcieliśmy doprowadzić do potyczki o pas Międzynarodowego Młodzieżowego Mistrza Polski. Już od czerwca o tej walce rozmawialiśmy i ogłosiliśmy to w mediach. Niestety trenerzy Rafała powiedzieli, że nie zdąrzą się on przygotować, ponadto wcześniej 31 sierpnia walczy on z Łukaszem Janikiem w Kałuszynie. Mogła być to walka na rozgrzewkę, ale patrząc na to z perspektywy zawodnika i obecnie szkoleniowca, chyba Grabowskiemu za wcześnie na taki pojedynek, ale na co czekać jak Timur Kuzakhmedov wywodzi się z kick-boxingu i ma też niespełna 23 lata. – wyznaje Dariusz Snarski.

Ostatecznie Timur Kuzakhmedov spotka się w ringu z Białorusinem Yaughen Aleinik (4-6).

Ciekawie zapowiada się także potyczka Piotra Gudela (7-2-1) z Babilon Promotion, który spotka się w ringu z Juri Chumak (1-1), walka zakontraktowana na 6 rund.

Walki zawodowców rozpocznie starcie Oleksandr Logman Babanov (1-0) z Chorten Boxing Production vs Sebastian Hłudyn (2-0) z Silesia Boxing.

Bilety dostępne są tylko online na Ticketik.pl oraz w dniu gali na hali Lodowiska BOSiR przy ul. 11 Listopada 28. Początek wydarzenia o godz. 19.30, wejście otwarte od godz. 18.30. Zapraszamy!!!

Chorten Boxing Night II

Zobacz także