Zawodnicy Boxing Production nie mają wakacji

Podopieczni Dariusza Snarskiego nie mają wakacji. Po miesięcznym roztrenowaniu pięściarze rozpoczynają przygotowania do XXX jubileuszowej gali bokserskiej pod nazwą Tiger Speed Boxing Night zaplanowanej na 24 września w Białymstoku.

W walce wieczoru Robert Shy Świerzbiński (16-6-1, 3 KO) powalczy o pas Międzynarodowego Mistrza World Boxing Federation, a młody prospekt – Patryk Boruta (4-0) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Rzeczypospolitej Polski.

Nieco wcześniej, bo 16 lipca w Londyńskiej York Holl wystąpi Krzysztof Rogowski (10-18, 5 KO), który przetestuje Josha Kennediego (6-0, 4 KO). Anglik ma na swoim koncie sześć wygranych walk, w tym cztery przed czasem. Dla zawodnika Boxing Production będzie to przetarcie przed rewanżowym pojedynkiem z Piotrem Gudelem (4-1-1) 20 sierpnia w Międzyzdrojach. Poprzednia walka obu pięściarzy zakończyła się kontrowersyjnym zwycięstwem Białostoczanina. Przypomnijmy, że Rogowski to dwukrotny v-ce Mistrz Unii Europejskiej, który teraz bardzo poważnie szykuje się do zaplanowanych pojedynków chcąc zmazać porażkę z młodszym i mniej utytułowanym Piotrem Gudelem.