Siemiatycze Boxing Show: Poznaliśmy pary

Dwa tygodnie dzielą nas od kolejnej gali organizowanej przez grupę Boxing Production. 8 maja w Siemiatyczach odbędzie się już 29 bokserskie show pod nazwą Siemiatycze Boxing Show. W walce wieczoru na dystansie sześciu rund wystąpi Tomasz Mazur (4-0-1, 2 KO), a jego rywalem będzie Andrei Dolhozhieu (10-15, 8 KO).

18 letni prospekt, v-ce Mistrz Polski z 2013 roku Patryk Boruta (3-0) mający spory talent i umiejętności spotka się z doświadczonym Białorusinem Ilya Reutskim (9-8-1, 5 KO).

Urodzony w Będzinie były Mistrz Wielkiej Brytanii Michał Bańbuła (11-26-4) zmierzy się z Iharem Karavaue (8-10, 5 KO). Dodatkowo prawodpodobnie swoją walkę w Siemiatyczach na dystansie 6 rund stoczy ciężki Krzysztof Kosela (5-0, 4 KO).

Ponadto na polskim ringu zadebiutuje dwukrotny Mistrz Europy pochodzący z Białorusi Siergei Kuzmin, a jego przeciwnikiem będzie dobrze znany z walk z Polakami, również Białorusin Artsiom Chernakevich (2-12, 1 KO).

Walki bokserskie rozpoczną dobrze zestawieni zawodnicy boksu amatorskiego, i tak: v-ce Mistrz Polski juniorów Karol Krupiennik (Cristal Pruszynka) powalczy z  medalistą Mistrzostw Polski młodzików i juniorów Bartłomiejem Szęsnym z klubu Skorpion Warszawa, utalentowany młodzieżowiec Mariusz Mazur (Boxing Production) brat boksującego w walce wieczoru Tomasza Mazura zmierzy się z Białorusinem Stselmakhau Atonem, a Karol Filipczak (Skorpion Warszawa) spotka się z Charnamazem Atonem z Mogilova na Białorusi.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 17:00. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi portal bokser.org.