Komplet zwycięstw zawodników Boxing Production w Siemiatyczach

Kompletem zwycięstw podopiecznych Dariusza Snarskiego zakończyła sie sobotnia gala bokserska w Siemiatyczach pod nazwą Siemiatycze Boxing Show.

Tomasz Mazur  (5-0-1, 2 KO) pokonał w walce wieczoru o Puchar Burmistrza Siemiatycz Białorusina Andreia Dolhozhieu (1-16-2, 8 KO). Po 6 rundach sędziowie wypunktowali 59-55 na korzyść zawodnika Boxing Production.

Patryk Boruta (4-0) po trudnej i zaciętej walce czterorundowej pokonał Jlja Reutskiego (9-9-1, 5 KO) 39-38 odnosząc czwarte zwycięstwo bez porażki. Ponadto powracajacy na ring po 4 latach przerwy Michał Bańbuła (12-26-4) nowy nabytek grupy Boxing Production zwyciężył na punkty po czterech rundach Ihara Karavajeu (8-11, 5 KO)  z Białorusi 39-36.

W pojedynkach boksu amatorskiego Mariusz Mazur BKB Boxing Production pokonał mistrza świata w kick-boxingu Timura Kuzakhmedova z Ukrainy przez rsc w II rundzie na skutek kontuzji łuku brwiowego. A Karol Krupiennik Cristal Pruszynka przegrał z Bartłomiejem Szczęsnym z klubu Skorpion Warszawa 2-1.

Dodatkowo w dobrym stylu Patryk Topczewski Cristal Pruszynka pokonał na punkty Yan Poulina z Ukrainy z klubu Impuls Zaporoże.