CHORTEN BOXING PRODUCTION – wielkie wyzwania na 2018 rok

Chorten Boxing Production: 4 gale bokserskie na Podlasiu i Boxing Day’s.

Białostocki Klub Bokserski Boxing Production obchodzi właśnie 10 lat. W tym roku pod nową nazwą Chorten Boxing Production zorganizuje cztery gale bokserskie oraz dwa wydarzenia dla pasjonatów tego sportu. Pierwsza już za 10 dni – 18 lutego, gdzie zaprezentowani będą zawodnicy i odbędzie się zbiórka na rzecz małych podopiecznych domowego hospicjum Fundacji „Pomóż Im”.

10 lat temu w Białymstoku powstał Białostocki Klub Bokserski Boxing Production, którego głównymi założycielami są Dariusz i Dorota Snarscy. To m.in. dzięki nim kontynuowane są w mieście bogate tradycje bokserskie.
– Przez 9 lat zorganizowaliśmy 35 gal bokserskich – głównie w Białymstoku, ale też choćby w Jaworznie, Grajewie, Kolnie, Siemiatyczach czy Łomży. W tym czasie nasi zawodnicy walczyli o tytuły największych federacji światowych. Aleksy Kuziemski walczył o pas mistrza świata federacji WBO w hali O2 Arena w Londynie, Robert SHY Świerzbiński o pasy WBF w Białymstoku oraz WBO w Manchesterze – przypomina Dariusz Snarski, promotor Chorten Boxing Production. Dziś postawił na promowanie utalentowanych zawodników, ale to właśnie on odnosił największe sukcesy zdobywając pas Mistrza Świata federacji WBF i UBO wagi lekkiej w Białymstoku.
– Trenują z nami także amatorzy – Oscar Mikułowski i Wojciech Czarkowski, z którymi w tym roku wiążemy duże nadzieje na Mistrzostwach Polski Seniorów – zdradza Snarski.

Głównym partnerem działań klubu jest miasto Białystok, a od tego roku sponsorem tytularnym została Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten, która posiada markę własną Z Podlaskiej Spiżarni.

W tym roku Chorten Boxing Production chce zorganizować cztery gale bokserskie, w tym dwie w Białymstoku. Pierwsza już 10 marca. Znany jest też termin tej największej – Chorten Boxing Night na hali lodowiska BOSiR – 15 września, w której zapowiada swój występ Dariusz Snarski i chce powalczyć o pas mistrzowski!

– Jesteśmy już bardzo rozpoznawalni w kraju i za granicą, lecz cały czas pracujemy nad marką i poziomem sportowym, aby podczas naszych gal bokserskich walczyli najlepsi zawodnicy z kraju i z zagranicy – zaznacza Dariusz Snarski.

Grupę zasilił Aleksandr Babanov, mocny Ukrainiec – waga ciężka, który jako amator stoczył 212 walk wygrał 181 wystąpi już 10 marca na Białystok Boxing Show II.

W tym roku planowana jest też nowość – wydarzenia dla miłośników boksu, o charakterze także charytatywnym – to Boxing Day’s w Białymstoku. W 2018 roku odbędą się dwie takie imprezy, a najbliższa już 18 lutego. Na scenie w Galerii Jurowieckiej (od godz. 14) zaprezentowani zostaną zawodnicy Chorten Boxing Production. Kibice będą mieli możliwość z nimi porozmawiać, wziąć autograf albo zrobić wspólne zdjęcie. Podczas spotkania będą też konkursy i licytacje, z których dochód zostanie przekazany na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci Fundacji „Pomóż Im”. Tego dnia w centrum handlowym będzie można spotkać także wolontariuszy tej organizacji z puszkami. Wśród atrakcyjnych fantów zdobyć będzie można np. korki Tomka Frankowskiego z autografem, podpisane rękawice Darka Snarskiego z ostatniej walki czy gadżety od Zenka Martyniuka.

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa

Zobacz także