XXIX event bokserski grupy Boxing Production

Ósmego maja 2016 roku w hali MOSiR w Siemiatyczach start godz.17 kolejny, dwudziesty dziewiąty event bokserski grupy Dariusza Snarskiego. W walce wieczoru na dystansie sześciu rund powalczy Tomasz Mazur (4-0-1, 2 KO), dla którego rywal jest jeszcze nieznany. Mazur jest byłym v-ce mistrzem Polski seniorów i młodzieżowym mistrzem i v-ce mistrzem kraju. Ponadto jako amator stoczył 228 walk.

Podczas gali wystąpi także młody, 18 letni prospekt Patryk Boruta (3-0). V-ce mistrz Polski kadetów z 2013 roku, ale bardzo utalentowany i mający jak na ten wiek spore już umiejętności. Podopieczny Dariusza Snarskiego stoczy walkę czterorundową.

Ósmego maja do ringu wyjdzie także urodzony w Będzinie, były mistrz Wielkiej Brytanii wagi półciężkiej Michał Bańbuła (11-26-4), który wraca na ring po czterech latach przerwy. Nowy zawodnik Wschodzący Białystok Boxing Team w swojej karierze toczył i wygrywał trudne pojedynki w Wielkiej Brytanii.

Na zakończenie eventu bokserskiegu jest przewidziany występ wokalisty zespołu Akcent – Zenka Martyniuka.

Gala bokserska będzie transmitowana na żywo przez Bokser.org przy współpracy z firmą TIGERSPEED.COM -szybki internet Dariusza Michalczewskiego 

Gala jest objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Siemiatycze Piotra Siniakowicza.