Grupa Dariusza Snarskiego – Wschodzący Białystok Boxing Team ma nowy gym

W sobotnie popołudnie 9 stycznia w Białymstoku Dariusz Snarski i jego partnerzy Fitness Club Body Gym z właścicielkami Martą Wojno oraz Anną Plewą dokonali otwarcia nowej siłowni i gymu bokserskiego. Na powierzchni aż 2000 metrów oprócz profesjonalnego wyposażenia znajduje się także sauna.

Pomieszczenie poświęcił kapelan Jagiellonii ks. Andrzej, nie zabrakło także gości z Urzędu Miasta Białegostoku, m.in. Kazimierz Dudziński v-ce Przewodniczący Rady Miasta oraz Zbigniew Bożek Przewodniczący Komisji Promocji Kultury i Sportu. Miasto Białystok partneruje grupie Snarskiego. Obecny był również Janusz Kochan Przewodniczący Podlaskiej Rady Olimpijskiej.

Ponadto nie zabrakło gości ze świata sportu jak v-ce Mistrz Świata Adam Kosacki oraz Mistrz Świata i Europy w kulturystyce Piotr Głuchowski. Grupę Wschodzący Białystok Boxing Team na czele z Dariuszem Snarskim reprezentowali Robert „Shy” Świerzbiński (14-5-1, 3 KO) oraz Patryk Boruta (2-0).

Po uroczystym otwarciu organizatorzy zapewnili wszystkim obecnym tort oraz szampan. Dodatkowo rozegrano konkurs siłowania na rękę kobiet i mężczyzn. Główną nagrodą był telewizor, który zdobył zwycięzca Radosław Urban z Białegostoku.