FACE TO FACE, konferencja i sparingi pokazowe pod Klubem Rozrywki Krąg grup Wschodzący Białystok Boxing Team i Tymex Boxing Promotion

Zgromadzeni kibice boksu chyba nie spodziewali się takiego zjazdu zasłużonych pięściarzy Polskiego boksu do Białegostoku na czele z Dariuszem Snarskim. Fani pięściarstwa mieli okazję porozmawiać oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mariuszem Vikingiem Wachem, Piotrem Wilczewskim, Aleksym Kuziemskim, Mirosławem Nowosada, Robertem Shy Świerzbińskim oraz z przyszłymi być może gwiazdami Polskich i światowych ringów jak Marcin Brzeski, Władimir Letr i najmłodszy z nich Patryk Boruta.

Pierwszy raz zerknęli sobie w oczy zakontraktowani zawodnicy przed planowaną galą w Białymstoku w dniu 23.10.15 Patryk Boruta vs Aliaksiandr Abramenka, Andrei Staliarcziuk vs Damian Wrzesiński, Ivan Murashkin vs Mateusz Rzadkosz oraz olbrzym z Płońska Marcin Brzeski i podopieczny Snarskiego Władimir Letr.

Robert Shy Świerzbiński który ma powalczyć o pas Międzynarodowego mistrza Rzeczypospolitej Polskiej wagi średniej jest przymierzany do potyczki z czarnoskórym Francis Thoffo z Francji, zaś w głównej walce wieczoru Michał Gerlecki powalczy najprawdopodobniej z Jessi Luxemburgerem z Francji także o pas Międzynarodowego mistrza Rzeczypospolitej Polski, ale wagi półciężkiej.W przed walkach gali boksu w Białymstoku wystąpią także Nikodem Jeżewski, Tomasz Mazur i Szymon Brzęk.

Ponadto kibice mogli po prezentacji zawodników obejrzeć sparingi Władimira Letra ze swoim pogromcą z 2013 roku  Artiomem Chernakeviczem, który był teraz tłem dla zawodnika Wschodzący Białystok Boxing Team, Kamila Delugi z Aliaksiandrem Abramenka i młodego prospekta Patryka Boruta z Dzianisem Makarem. Wśród gosci byli obecni V-ce Prezydent Białegostoku Rafał Rudnicki oraz Radni miasta Białegostoku.

Planowana gala odbędzie się 23 października 2015 roku w hali Szkoły Podstawowej nr.50 przy ul.Pułaskiego 96 początek o godz.19. Przedsprzedaż biletów w Maniac Gym, Multifit Fitnes Klub, recepcja Hotelu Jard Turkus oraz Ebilet.pl.